BLOG

 

Rychle

28.03.2018

Vše se děje velice rychle a ke spokojenosti. Dnes mi napsala Monika: Dobré ráno. Moc děkuji za tak rychlou reakci. Korunky poslány a už odešly i z učtu..... těším se také. Ještě jednou děkuji za vaší pomoc a přeji krásný den. Monika K.

Dobrý den Radku, moc Vám děkuji za seznam trhů jarmarků a slavností. Hned začínám plánovat a obvolávat pořadatele. Přečetla jsem si Váš příběh a je velice podobný tomu mému, s tím rozdílem, že já jsem proto, abych zaplatila "systém" musela nastoupit do zaměstnání. Nepřestávám věřit lepším zítřkům a jdu tvrdě za svým. Do budoucna se hodlám živit...

Velikonoční trhy na státním zámku Sychrov se tradičně konají na květnou neděli. Návštěva je opravdu vysoká, ale přijít se vyplatí i na odpolední procházku po trhu a anglické parku až do oranžérie. Pečlivý výběr řemeslníků z širokého okolí zajistí, že se na trhu setkáte s opravdu zajímavými výrobky, výpěstky a hlavně s dobrými pochutinami: vázané...

ZÁMEK SYCHORV

22.03.2018

Josef Baumgartner - projektový, programový a koordinační pracovník Státního památkového úřadu pořádá na státním zámku Sychrov opravdu krásné akce. Celý rok věnuje přípravám a koordinaci trhů a jarmarků v tak nádherném prostředí jako je státní zámek Sychrov.

Libor Uhlík se svým týmem pořádají několikrát do roka úspěšné úštěcké jarmarky. Atmosférou, kterou umí vytvořit je neopakovatelná a jedinečná. Avšak se 21.ročník úštěckých jarmarků svědčí o tom, že to opravdu umí. V roce 2018 se těšte a zúčastněte těchto akcí a jejich jarmarků:

Navštivte nové stránky