Jak vybírat trhy

Jezdit prodávat na trhy a být úspěšný v prodeji není samozřejmostí. Je dobré si trhy vybírat, ale jak? Pokud jsem začínající stánkař čím se mám řídit? Mám jet všude tak kam mě pozvou? 

Jezdím na trhy, jarmarky, poutě, ale i prodejní výstavy intenzivně pátým rokem. Každý víkend někde prodávám. Jezdím i na farmářské trhy v týdnu. Při prodeji Mého kalendáře TRHY JARMARKY se vždy u prodejců objevuje otázka: Kam mám vlastně jet prodávat?

Nejlepší trhy a jarmarky v ČR

Po přečtení e-booku zdarma budete jezdit už jen na trhy a jarmarky, které budou pro vás úspěšné.

Ku spokojenosti

Dobrý den Radku, moc Vám děkuji za seznam trhů jarmarků a slavností. Hned začínám plánovat a obvolávat pořadatele. Přečetla jsem si Váš příběh a je velice podobný tomu mému, s tím rozdílem, že já jsem proto, abych zaplatila "systém" musela nastoupit do zaměstnání. Nepřestávám věřit lepším zítřkům a jdu tvrdě za svým. Do budoucna se hodlám živit především tím, co je mě blízké a co mě doprovází celý život ...moje výtvarná ruční práce. Nechci a nebudu vydělávat peníze českým "papalášům", co nám nezaplatí kolikrát ani minimální mzdu, zatímco oni rozhazují miliardami. Moc ráda bych prodávala lidem "radost" bez komerčních příplatků a asijské nekvality a svojí rodině věnovala sebe, jako spokojenou a usměvavou bytost bez únavy a stresu, kterou si v současné době nosím ze zaměstnání. Velice ráda jsem si přečetla Váš příběh a jsem šťastná, že jsem na Vás při toulkách na internetu narazila. Vidím ve vás velký příklad toho, že když člověk chce, tak i bez falší a podvodů najde svojí poctivou cestu k úspěchu a štěstí. Pevně věřím, že se spolu na některém jarmarku, či trhu potkáme. :-)
Děkuji a přeji mnoho spokojených a šťastných zákazníků a spoustu sluníčkových dnů. Jarka

Objevte nejlepší trhy

Sepsal jsem pro Vás zdarma eBook Objevte nejlepší trhy, který Vám pomůže jezdit pouze na úspěšné trhy.

Objevte nejlepší trhy